KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13566057
nr 1356 6057
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Blandteknik, "Lätta Moln", Signerad, saknar glas, 32x39 cm
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:11:38
26/10 19:04:55